Lektor Dla Ciebie | Kreatywność – Twój klucz do efektywniejszej komunikacji.
108

Kreatywność – Twój klucz do efektywniejszej komunikacji.

Andrzej Michalczyk

Lektor z ponad 12-letnim doświadczeniem w pracy dydaktycznej; od 2005 roku prowadził zajęcia z klientami reprezentującymi rozmaite poziomy zaawansowania – od podstawowego (beginner) po najwyższy (proficiency).

Pracował również z klientami biznesowymi -pierwszym klientem biznesowym był manager salonu samochodów prestiżowych marki BMW w Gdańsku; specjalizuje się w języku branżowym, szczególnie w dziedzinach języka szeroko pojętego biznesu, sprzedaży,  a także języka prawnego; prowadzi i rozwija własną działalność gospodarczą, zatem jako prywatny przedsiębiorca zna i rozumie wiele potrzeb klientów z tego środowiska.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w sesjach networkingowych poznał realia funkcjonowania współczesnego biznesu, problemy, z którymi borykają się przedsiębiorcy oraz nauczył się o nich rozmawiać w sposób, który prowadzi do wyszukiwania rozwiązań ich problemów.

Ponadto, wieloletnie doświadczenia praktyczne w sprzedaży kursów i szkoleń pozwoliły mu poznać specyfikę tej branży, dzięki czemu, jako praktyk biznesu i sprzedaży, prowadzi zajęcia w sposób autentyczny i merytoryczny.

Dzięki współpracy z osobami na stanowiskach kierowniczych i wyższych stanowiskach menedżerskich poznał potrzeby i oczekiwania klientów najbardziej wymagających i skutecznie dostosował metody pracy i prowadzenia zajęć ściśle do ich konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Połączył swoją pasję i zamiłowanie do języka specjalistycznego oraz rozsupływania zawiłości terminologii branżowej z karierą zawodową.

Prywatnie, miłośnik sagi „Star Wars”.

Wojtek Giżowski

Specjalista od budowania relacji oraz produktów. Prezes i założyciel organizacji wspierającej projekty badawczo-rozwojowe w drodze do komercjalizacji – BreakBox Lab. Od 2017 roku również współzałożyciel oraz wiceprezes Biolumo – spółki badawczej opracowującej urządzenia medyczne w której zajmuję się analizą rynków medycznych w Europie, tworzeniem modeli biznesowych oraz zarządzanie zespołem ekspertów. Zbudował liczne partnerstwa krajowe i międzynarodowe, organizował misję gospodarczą z chińskimi przedsiębiorcami, mieszkał również w Berlinie budując relacje z kluczowymi osobami z sektora medycyny i służby zdrowia.

Lepszego kandydata na Lektora do języka specjalistycznego nie mógłbym sobie wymarzyć 🙂

4

lata aktywnego networkingu

9

lat aktywnego działania w branży

12

lat doświadczenia w nauczaniu

500

ponad 500 kontaktów biznesowych

Dlaczego warto ze mną współpracować?

• 9 lat aktywnego działania w branży biznesowej, prowadzenie biznesu w dziedzinie nauczania indywidualnego, kursów i szkoleń
  • 12 lat doświadczenia w nauczaniu na większości poziomów zaawansowania, od Elementary, poprzez Advanced aż po Proficiency i IELTS
  • 4 lata aktywnego networkingu, udział w licznych spotkaniach networkingowych, biznesowych i konferencjach
  • Ponad 500 kontaktów biznesowych